annas

Setkáváte se s vandalismem? Šetřilo se v tomto případě na správném místě?

Jela jsem do Jeseníku a přestupovala na spěšný vlak v Zábřehu na Moravě – odtud vyjíždí – šlo o první ranní spoj. Po půlhodinovém čekání začala kolem vlaku pobíhat policie a průvodčí nám sdělil, že máme přestoupit do autobusů, protože v noci někdo odřízl kábly, které připojují vagony k elektrickému vedení (nějak tak). Měď se dobřo platí… Vlak byl tedy vyřazen z provozu a cestujícím vznikly problémy…
Proč se tak stalo? 1. června zrušili na nádraží noční ostrahu – prý nejsou peníze na jejich mzdy. Za osm dní krádež již v pořadí druhá…

Nejlepší odpověď
beer

V tomto státě se vůbec nešetří, natož pak na správných místech !! Zákony nepřímo umožňují korupci, krádeže, podvody, lumpy atd. atd. Denně se s tím setkáváve asi všichni, je to děs…

Další odpovědi
anonym

Opravdu se dnes krade všechno a všude.Každá koruna dobrá,a to,že se někde zastaví i vlaky,je jim šumafuk!Když je náhodou dopadnou?Do večera jsou doma a hurá zase na věc!Velmi zvláštní je i trestní zákon.Takhle to brzy dopracujeme tak,jak kdysi v 89,řekl Štěpán.Nebude nic,jen pár silnic,a my budeme sloužit jako transitní země.No a co mě na tom štve je,že zrovna tenhle člověk by měl pravdu!

dědapetr

Čím větší chudoba a nezaměstnanost,tím větší trestná činost a vandalismus.Budou to dělat i ti kteří by to za normálních okolností nedělali.Nemluvím však o menšině u těch je to normální.

anonym

A bude jeste hur ....... bude krast i ten , kdo nikdy nekradl. -iv-

vagra

Ostraha byla zrušena zřejmě cíleně.
Kalousek ušetřil na mzdách a tím udělal radost zlodějům. Tím v nich získal další potencionální voliče.
Protože takto získaných „voličů“ má stále víc, tak se mu daří od r.1993, tomuto státu systematicky a hlavně úspěšně škodit.
Vzhledem k tomu, že se ve vládě takovým způsobem nechová sám.........
Učebnicový příklad výkladu přísloví -„Vrána k vráně sedá.“