hanulka11

Setkáváte se s občas marginálními jedinci?

Jací jsou to lidé?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano setkala a od takových lidí dávám ihned ruce pryč jsou to lidi velmi hnusní lidi kteří někoho využívají.
Jakmile poznám že ten člověk se tak chová už s ním nechci nikdy mít nic společného

Další odpovědi
poa.li

Takové lidi poznám podle toho, že mi velmi brzy říkají kamaráde. Aniž by měli možnost mě poznat. To je první varovný signál. Pozor na ně..

Děda Louda

Marginální = nevýznamný.

anonym

Marginální člověk

– sociologie – jedinec, který stojí v dané sociální skupině na okraji, obvykle proto, že se nedokáže adaptovat a přijmout za své skupinové normy chování.

Otázka – je skupinová norma chování vždy správná?
Viz historie.

vecernice

Bohužel docela často…