Zelda123

Setkali jste se s portálem Podnikejzdomu – Herbalife?

Dobrý den, setkal se někdo s prací „podnikej z domu“ pro společnost Herbalife? Pokud ano, mohl by mně sdělit více informací, že je nutnost si udělat ŽL, web,…? Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Prodejce Herbalife (a podobných howězin) považuju za podvodníky a zoufalce…
😉
Pokud chceš primárně přijít o peníze – směle do toho…

Další odpovědi
lexx

jo asi rok-dva po revoluci 1989, ŽL si vyřiď ale k obživě to dnes nebude, neprodejné,
princip hry byl získávat další distributory a budovat si vlastní marketingovou síť

Luxx

Herbalife je šolich, co jsem tak slyšela

ReHu

S portálem ne,, s bývalými prodejci ano.
Zabývají se přímým prodejem, nejsou členy Asociace přímého prodeje.
To není dobrá vizitka.

ivzez

Nejde o práci (tedy o pracovně právní vztah s pracovní smlouvou nebo dohodou),
ale o podnikání na základě živnostenského oprávnění – o podnikání vlstním jménem a na vlastní náklady. Vedle povinných plateb sociálního a zdravotního pojištění byste si musel zaplatit i jejich školení, nakoupit zboží předem, …

Za vyslovený podvod to nepovažuji, ale za příliš korektní také ne.
Měli by věci nazývat pravými jmény a nenabízet práci. Jenže pokud
by rovnou řekli, že jde o podnikání vlastním jménem a na vlastní
náklady, mnohem hůře by se jim sháněli zájemci…