Kelt

Setkali jste se v reálu s tím, že jste někde viděli své jméno, přezdívku?

Asi takto, dcera si objednala nějakou skříň a dovezlo jí auto, které mělo uvedeno Nábytek Kelt. Máte i vy „svou“ značku, firmu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Poprvé jsem si uvědomila, že mé rodné příjmení patří jednomu spisovateli, byť v mužské podobě. .

Druhé příjmení nosila v době 1. republiky jedna slavná herečka, která prý byla velmi krásná.

Jinak znám firmy i osoby, jejichž příjmení se shoduje s mými..Všichni jsme příbuzní, takže i tito držitelé příjmení jsou z x kolena přede mnou.....

Ale vůbec to neřeším.

Jedna otázka – sušenky Annas.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-ktera-osobnost-je-vyobrazena-potiskem-na-obalu-od-susenek-z-fotografie

Další odpovědi
led

Neskromne odpovedám, ano.
Ale skromne ďalej mlčím.

Nechajme slávu tomu, kto sa ňou hrdí, bez ohľadu na svoje zásluhy. Nechajme slávu tým, čo si ju zaslúžia.

Drap

Ano, mám svou značku i firmu.

Kepler

Můj nick se skvěl na kosmickém dalekohledu (chudák, už to má za sebou) a je názvem několika vesmírných objektů.

Lotr2008

Já jsem zkratka pána prstenů in english! lotr- lort of thr rings

Gus_Fring

Má přezdívka zde na Odpovědích je inspirovaná postavou ze seriálu Breaking Bad, česky Perníkový táta.

Mc Merkurion

… ano, a dosti na významné funkci, dokonce jsem jeden čas randil s babou stejného příjmení …

zjentek

Ne, nesetkal. Zjentek je JENOM JEDEN, tohle už nikde jinde neuvidíš, včetně internetu.

Roman71

Ano, a dokonce několikrát jsem na cestách po ústeckém kraji natrefil na kamion, který měl na spoileru nápis TRANSSPED a pod ním mé jméno a příjmení. Když jsem tenhle kamion viděl poprvé v protisměru, málem jsem údivem sjel do škarpy.