zjentek

Setkali jste se už s klíštětem albínem?

kategorie hmyz!

Lamalam- a právě na parazity včetně roztočů, který okem ani nevidíš, by se tady náramně hodila kategorie hmyz. Podobný živočichové vypadaj více jako hmyz, nežli jak ostatní zvířata, není-liž pravda?
Jugar- ano, Fany měla v této době zcela bílý klíště ..nikdy předtím jsem se s tím nesetkal.

Odpovědi
anonym

Ne,ty ho máš?
Nikde jsem ho nepotkal.

Lamalam

Nesetkala.

Klíště není hmyz (hmyz má 6 nožiček), je to roztoč patřící do řádu pavoukovců.

Danina65

Ano, mám dvě yorčanky, a už jsem se s tímto divným živočichem potkala a odinstalovávala.