Kelt

Setkali jste se už s člověkem, který se jmenoval jako některý z našich prezidentů?

Předem nepočítám běžná jména Novotný, Beneš, Svoboda a Zeman.Zbývá Masaryk, Hácha, Gottwald, Zápotocký, Husák, Havel,Klaus . Tak děkuji.
Tak uveďte jména těch lidí.

Nejlepší odpověď
ReHu

S několika.

Nejsou to až takové výjimky.

http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Hácha/husto­ta/
http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Gottwald/hus­tota/
http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Zápotocký/hus­tota/

Atd.

Další odpovědi
lexx

znal jsem Husáka, Gottwalda, Novotného i Havla, Svobodu nebyli to prezidenti

gecco

Ano…
😉
Znal jsem, například, Adolfa Husáka…
A setkal jsem se s Livií Klausovou…
😉

Emefej

Ale jo. Olda Havel byl spolužák, Viliam Husák byl můj nadřízený.

anonym

To přímo ne, ale moje kamarádky z chmelové brigády měli účes na Havla.

Klaproth

No jasně. S Milanem Háchou jsem hrál za mlada hokej, Venca Klaus je soused přes ulici, major Husák byl můj velitel na vojně.

dudu

Naši sousedi jsou Gottwaldovi, ovšem já je na schodech zdravím ahoj Zlínovi.
Můj kamarád se jmenuje Svoboda a navíc se narodil 25. února 1948. Jaký je prosím smysl nebo přínos této otázky?

isteron

Áno, Masaryk, dosť časté.
Gottwald má aj výrobca ťažkej stavebnej techniky, aj železničných trať. žeriavov v Rakúsku, alebo v Nemecku. Aj Husák, Novotný.

anonym

Ano,znám Svobodu,Novotného i Havla.

Drap

Ano, kro,ě Háchy a Masaryka jsem znal, nebo znám jmenovce všech prezidentů

anonym

V mém bývalé bydlišti bydlela, jak už to bývá na vesnicích, rozsáhlá rodina Husákova.

Lamalam

Zápotocká byla má učitelka na základce.