ven.cik

Setkali jste se už někdy s takovými extrémy ?

Nebo měli jste to někdy doma ? :D – http://www.jen­promuze.cz/mi­xer/14424-strasne-moc-nechutne-veci-co-najdete-ve-svych-kompech

Nejlepší odpověď
Bedy

No setkal jsem se párkrát s pěkně zaprášenými počítači, že jsem se skoro až bál dýchat, ale že až takhle, no to ne 😁

Další odpovědi
SpeedyCZ

S žábou v procesoru jsem se ještě nesetkal… …MYŠ?!

Funna

naštěstí zatím ne, protože počítače občas „uklízím“…ale moc mě to nepřekvapuje…jen nechápu, jak se tam dostala ta žába .-)

badisko

No to opravdu ne …ale vis jak pokud ma tak moc rad cistotu tak k takovym lidem na navstevy jen v atombordelu…fuj to je humpl…:D

cochee

Tak to z obrázku 02. už jsem kolegovi vyfoukával, ale žába a myši jsou exkluzivní 🙂 Ono přijít k tomu prachu resp. pavučinám doma není až takový problém, stačí nějaký čas (třeba rok) a prašné prostředí (třeba ložnice, kde mají lidi peřiny plněné pravým peřím).