Stříbrný

Setkali jste se u obchodníků v zahraničí se slevou ovoce a zeleniny v pozdějších večerních hodinách? V kterých zemích?

Před 20-ti lety v Paříži bylo běžné, že maloobchodník snížil večer cenu min. o 50% u ovoce a zeleniny, které už byly trochu "poznamenané časem", třeba banány. Děje se to i v jiných státech? A příp. proč ne u nás? Raději to za plnou cenu vyhodí, když už to nikdo nekupuje, než to zlevnit?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Setkal leckde. Děje se to i u nás (nechoď pro to do řetězců, náše zelinářka na rohu zlevňuje nárazově skoro každý den).

Další odpovědi:

Zlatý

Běžně i u nás...
Trhovci nebo drobní prodejci se zbavují zboží i za cenu nižší, než obvyklou.
;-)

Bronzový

Nevím, proč si myslíš že se to u nás neděje. Minimálně TESCO, MAKRO a LIDL mají přihrádky kam dávají takové ovoce/zeleninu s výrazně nižší cenou.
Je to normální chování obchodníka - než něco vyhodí, zkusí na tom získat alespoň část peněz zpět.

Stříbrný

Setkal jsem se s tím i u nás, v Kauflandu. Ale neděje se to pravidelně.

Zlatý

... na druhou část otázky odpovím, že v našich řetězcích (namátkou Penny, Lidl, Kaufland, Tesco,Globus atd) jsem se s tim setkal a setkávám docela pravidelně a nejen u ovoce a zeleniny

Pokročilý

V polsku,a najednou z obchodu ovoce zelenina mi začli nabízet střelné zbraně,klasika vexláci. Kousek za hranicema.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5621
Zlatý led 3023
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2569
Zlatý briketka10 2462
Zlatý Kepler 1950
Zlatý marci1 1876
Zlatý quentos 1709
Zlatý mosoj 1590
Zlatý iceT 1587

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.