annas

Setkali jste se s obchodem Amsterdam shop? Víte, že jde o legální prodej syntetických drog? Proč je Policie bezmocná?

Z Polska prodejce vykázala legislativa během jednoho dne všechny obchody zmizely .Proto se prodejci přestěhovali do Moravskoslezského kraje – např. i do známé Stodolní ulice. Včera otevřela firma prodejnu v Olomouci.

"Je nepochopitelné, proč stát tyto aktivity nepostihuje. Už proto, že bude muset vynaložit nemalé peníze na to, co takové drogy natropí,“ upozornila ředitelka protidrogového centra Dagmar Krutilová.
Co k tomu dodat?

Nejlepší odpověď
anonym

přes českou republiku se ženou skoro všechny špatné věci,máme tady pro takové darebáky živnou půdu,je to i tím že tady trestná zodpovědnost není skoro žádná,taky i policie mám občas pocit spí,tak se jen můžeme modlit s čím vším se tady ještě setkáme

Další odpovědi
vagra

Rozum nad tím zůstává stát:
Činností prodejců se už zabývá policie. Zatím je ale na ně krátká. „Je to nemorální, ale legální,“ krčí rameny elitní ostravský kriminalista.

Polští obchodníci totiž obcházejí zákony. S pomocí chemiků modifikují zavedené drogy. Zamění zákonem zakázané látky za legální. Metamfetamin nahradí například jedem na krysy. Účinek je pak stejný, látka ale může mít podle odborníků mnohem horší účinek na její konzumenty.

V Polsku si s tím poradili za pár dní…

Bližší podrobnosti ve zdroji

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/na-severu-moravy-pribyva-obchodu-ktere-nabizeji-nahrazky-lsd-i-pervitinu-1lu-/krimi.asp?c=A101228_­153139_ostrava-zpravy_zep

anonym

Vypadá to tak,že naší „slavné“ Policii je spousta věcí lhostejná. Existuje mnohem lepší výraz,popisující její vztah k problémům,ale nejsme v putyce IV.cenové skupiny.
To heslo: „Pomáhat a chránit“ zní,jakoby si dělali z lidí.. – dobře – legraci.

Cube

Nevím proč vám to tak vadí! Nepochopím to! Tohle vám vadí ale otravní bezdomovci na nádraží ne kde je nas**** v rohu a nach****? Prodej alkoholu je naprosto v pořádku? Podívejte se na ně většina připadů agresivní a otravní vlezlí bezdomovci. takhle kdyby kouřli vám strašně škaredou mariuhanu tak si sednou na lavečku zhulí se a sleduje svět směje se a nikoh neotravuje. Myslím že by to bylo lepší než poslouchání řvaní. Nepříjemné motání kolem vás a otravování. A ještě k tomu mariuhana je třeba přiroda ale alkohol? Chemie!