zjentek

Setkali jste se někdy se situací se zákonem, při které se policista schovával, místo aby zakročil?

Místo aby zasáhl proti zločinu (když už tedy má to pravomoc), tak raději „zůstal za bukem“.

Odpovědi
JežíšKristus

Nic neobvyklého

Emefej

Ne, nesetkal.

aliendrone

Jak píše Ježíšek, běžná věc. Fízlove jsou VELMI stateční (podobně jako cígoši) za situací, kdy jich je 5 na jednoho. To jsou z nich úplní gerójové Sovětkého svazu. Pokud je to ale NAOPAK, tak OKAMŽITĚ mají DŮLEŽITOU PRÁCI NĚKDE JINDE. :)

Emefej

Ježíš, alien > trochu se o svých vlastních zkušenostech se zbabělými policajty rozepište…

aliendrone

Emefej>>> Zajdi do hospody, počkej až se to začne mydlit a spusť stopky od doby, kdy výčepák zavolá fízly (pokud to neřeší vlastními silami). Jestli přijdou dříve, než za 45 minut (čas, kdy je SPOLEHLIVĚ po bitce), byls svědkem ZÁZRAKU! ;) :)

podger

Oznam prodej drog na Václaváku.