sofie

setkali jste se někdy se senzibilem a jaká byla vaše zkušenost?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nesetkal jsem se, pouze jsem viděl jak chodí s proutkem po pozemku a hledá vodu.
Jelikož na to nevěřím, bylo to pro mě úsměvné.

Další odpovědi
poa.li

Setkal. Všichni mi však přišli jako lidé, kteří se do této role jen stylizují. Později jsem začal sám svou logikou přicházet na věci, které ostatním někdy připadají „kouzelné“. Stačí se pozorně dívat…

led

Ano, sú to ľudia, ktorí viac vnímajú prírodu a sú voči nej citlivejší.
Podobne by sa to mohlo povedať aj o meteosenzitívnym ľuďom. Veď koľkí z vás cítia zmenu počasia vopred.