Gus_Fring

Setkali jste se někdy s tím, že by holky „balily“ kluka?

V naší společnosti (a asi celkově u našeho lidského druhu) je zvyklostí, že muži „balí“ dámy. A pokud je dáma hezká, má o ní zájem většinou více mužů. Ale setkali jste se někdy s tím, že by to bylo naopak? Nějaký pohledný muž či kluk by byl obklopen ženami či dívkami, které by ho chtěli za partnera (nebo třeba jen krátkodobě)?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo, vcelku běžná věc. Největší sranda při tom je, že kluk je v domnění, že je to právě on, kdo balí. To je normální ženská strategie. Nejvíc balení kluci ale nejsou jen ti pohlední, ale i ti, co mají pěkné fáro a naditou šrajtofli. Případně i takoví s vysokým sebevědomím a jsou to rebelové a hajzlíci.

Další odpovědi
cochee

Samozřejmě. Byl jsem sbalen svou manželkou.

paul1

Stávalo se mi to jen ve Zruči nad Sázavou, kde byl přebytek holek. Jezdili jsme tam pod stany a stačilo se večer projít po náměstí a už bez nějaké námahy měl „známost“.

JežíšKristus

Neřekl bych, že to je něco výjimečného

Justin1

Když jsem byl na gymplu, tak po mně nějaké puberťačky pokřikovaly, nebylo mi to příjemné. Když jsem potom sám chtěl najít holku, tak už se nestávalo, že by mě holka balila, 18 let jsem neúspěšně balil holky, než se objevila moje nynější manželka.

Drap

Samozřejmě. Ve finále si vždy ženská vybere chlapa a ne naopak, i když si to většina z nás nepřipouští,

zjentek

Pche… stačí, když chlap tlačí kočárek a je z něj cejtit, že to dělá s radostí a UŽ MU STRKAJ VŠECHNY pocestný samičky víš co přímo pod nos? Si trochu všímej čoeče, aby i tobě NĚCO DŮLEŽITÝHO případně neproklouzlo rovnou pod nosem. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.