Sestro, podejte mi tu injekci.

Je pro úrazovku lepší uvolnit lůžka podáním jedu starším pacientům aby se mohli lékaři věnovat úrazům, nebo nezachránit životy po úraze a vyléčit starší pacienty?

Nejlepší odpověď
mosoj

Hm. I když to není ve zdravotnictví ideální, myslím že by jsi měl nějaké oddělení navštívit.

Další odpovědi
zl@tk@

Osobně navrhuji psychiatrii a to velmi rychle.

Damiana

Doufám, že nepracuješ ve zdravotnictví. Takhle to tipuji jen na ten úraz (hlavy).

briketka10

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_nf=1&cp=20&gs_id=96&xh­r=t&q=odd%C4%9Blen%C­3%AD+psychiatri­e&pf=p&sclien­t=psy-ab&source=hp&pbx=1­&oq=odd%C4%9Blen%C­3%AD+psychiatri­e&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=&gs_u­pl=&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=9d88ba8­d9a468bda&biw=1067&bih=5­35

tam koukej mazat a hned !!

dědapetr

To co píšeš snad nemyslíš vážně.Jestli ano,tak to chce se začít léčit.