Dzejkob

Šeštimístný ověřovací kód pro obnovení IPHONU na zablokovaný IPHONU?

Nechal jsem si měnit displej u Iphonu 7 a po výměně se mi na obrazovce objevila hláška „Iphone je uzamčený – připojit k Itunes“ – Předpokládal jsem tedy, že se stačí připojit k itunes na mém notebooku (ne MACu), přihlásit se na Itunes, synchronizovat Iphone a zadat obnovu továrního nastavení …

Jenže k mému překvapení mě APPLE asi „trollí“, protože po zadání všech ID přihlašovacích údajů a správného hesla, mě žádá o zadání šestimístného kódu, který mi (světe div se!) poslal právě na ten zablokovaný telefon, který se snažím rozchodit a kam se nemůžu dostat (a logicky získat onen kód) :D

Máte někdo s podobnou situací zkušenosti a radu, jak to vyřešit?

Odpovědi
Schluker

Nestacilo by prehodit SIM do jinyho telefonu?