Sestavování rozvrhu

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Kryjí se mně dvě přednášky, jedna mi začíná v 8 a končí v 10 a druhá mi začíná v 9 a končí v 11. Jinak to tam už nejde navolit, je tam volný jenom jeden termín. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Odpovědi
Reuef

se s nekym domluv at ti pujci svoje zapisky z ty hodiny kterou nestihas…nebo nekomu dej diktafon aby ti tu hodinu nahral…nebo to neres a v lednu se to nasprtej ze skript jako kazdej
Doplňuji:
to kolesa : proc by diktafon nemel byt legalni kdyz ho pouzije student pro studijni ucely ? nesir tu bludy…

Michal Kole

No ten diktafon není zrovna legální ☹

Podívej se pořádně do studenské sekce web serveru škol, zda tam učitelé nemají nějaké „připravené výukové podklady“ nebo se zeptej přímo učitelů co dělat.