lola

Poradíte servis na opravu prasklého displeje na tabletu Prestigio?

Sháním servis na opravu prasklého displeje na tabletu Prestigio. Nechci za opravu platit víc,než by stál nový tablet. Praha.

Původní neotázka
Servis tabletů v praze

Nejlepší odpověď
anonym

vzhledem ke značce která nevyrábí zrovna špičkové tablety ale zaměřuje se jen na ty úplně nejlevnější je velmi pravděpodobné, že se oprava nevyplatí a stála by téměř totéž co nový tablet (tu opravu ti udělají třeba za 1500–2000 ale nový pěkně vybavený tablet seženeš za 3500, pokud si umíš vybrat). Cestou opravy se nemá smysl vydávat, pokud i přes prasknutý displej stále funguje hoď ho za řekněme 700 na bazar, když k tomu přihodíš 2700 můžeš si koupit desetipalcový MediaPad T3 (viz odkaz https://goo.gl/8aM­QHs ) hlavně nekupuj tablet z méně než 2GB RAM, těmi je sice trh zaplaven, jejich použitelnost je ale díky tomuto parametru potom na hraně (ostatně většina tabletů prestigio patří do kategorie „použitelnost na hraně“).

Další odpovědi
briketka10

Zkus se zeptat tady:
https://www.info-praha.cz/nbservis-cz/index.html

Edison

Bože lidi.. .to už je vrchol lenosti, nebo co? Těhle informací je plnej internet. Opravdu potřebujete to množství informací nastrkat až pod nos?

UTFG

Doplnění: A to sám sebe považuji za extrémě líného člověka… 😉

jáára

Tohle se neopravuje, ale vyhazuje do červený popelnice.