roxy52

Server hlásí chybu-„Too few arguments.“

Co to teda ten server hlásí?? Já mu nic nechtěla,tak atˇ mě nechá.:)
Doplňuji:
Je to u Gmailu a přesměrování emailů ze Seznamu.

Nejlepší odpověď
PostApMan

A o čem s ním hovoříte, jestli to není osobní že Vám server odpověděl : Příliš málo argumentů. Já bych se servry moc nehádal :)¨

Ale jinak Vám nevysvětlím oč jde, když nevím v jakém kontextu se chyba objevila.
Ale je to odpověď PHP nebo C++ scriptu.
Doplňuji:
Wow..na g-mailu? To je zvláštní..nevím k jakému problému to přiřadit, a „přesměrovávala“ jste to dle mého předešlého návodu, nebo jiným způsobem, pokud podle mého návodu, v jaké části se to objevuje ?

roxy52

Je to při zadávání adresy.Nechce se to uložit a píše tu větu.Jinak jsem to dělala Podle Vás.Ještě jeden dotaz-jak zjistím u emailu moje přihlašovací jméno a heslo?Určitě se to týká toho,že je něco v adr.zadaný špatně,ale co ??

PostApMan

Po pořadě→ Když zadáte na GMAILu adresu ze SEZNAMu do okénka pro přeposílání, tak Vám to to napíše ? – Překontrolujte, zda-li je adresa celá něco@něco.cz nebo něco.něco@něco.cz

jméno a heslo→ Heslo zjistíte odpovědí na kontrolní otázku při kliknutí na tlačítko „zapomenuté heslo“ ,nebo podobně. jméno zjistit nelze, e-mail je nutno si pamatovat, pokud si nepamatuje adresu za zavináčem(ema­il,seznam,post apod.) jediné řešení je pokus omyl