iceT

Seriál Šestej smysl

od 1.července vysílaný na PrimaLove,netušíte náhodou,jestli nebylo předčasně ukončeno vysílání?Celkem to má 13 dílů,ale už nějakou dobu se prý na obrazovce nevyskytl.

Odpovědi
marci1

Jestli to náhodou není tak, že teď tam dávají ty „Vyvolené“ nějaké ty sestřihy, nebo co to je a po skončení Vyvolených budou zase dávat ve stejném čase ( v pondělí ve 21,20 ) „Šestej smysl“. Uvidíme.