Fred

Serial Mentalista skoncil…?

Sledujete nekdo Mentalistu? Ja to vzdy stahoval z netu (cz), ale ted uz se tam dalsi dily neobjevuji a ani na jinych serverech a jestli jsem se dobre dival, v tv programu neni. Je to zvlastni, protoze posledni dil je sesty… Vysvetli mi to nekdo?
Diky
Doplňuji:
Quentos: jo, to me taky napadlo, jenze vetsinou to tak skonci cervnem, ale toho Mentalistu zarazili nejak jeste drive, tak me zajima, jestli k tomu nevi nekdo neco vic.

Nejlepší odpověď
quentos

nemá třeba prázdniny – podobně jako Dr. House či 112?