aliendrone

Seriál „Génius“ – viděl někdo a jaký případně máte názor?

Zatím jsem zkoukl jen recenze na CSFD, problém je, že úroveň tamějších recenzentů je je dost ŠÍLENÁ (pro většínu z nich pokud něco není Woody Allen, tak je to shit) Stojí Génius za sosnutí?

Odpovědi
Mc Merkurion

… nevim, ale jestli myslíš tento: https://www.csfd­.cz/film/445237-genius/komentare/ , tak ten hodnotěj dost kladně, já nemohu sloužit, toto není můj šálek kávy …

aliendrone

Mc Merkurion>>>
JJ, přesně tohle myslím. A přesně toho kladného hodnocení na CSFD se obávám – proč? To jsem již předeslal v otázce. :)

Mc Merkurion

… no o to právě jde,i v těch kladných hodnocení poznám, že je to to, co nechci, stačí číst všude mezi řádky a dozvíš se vše, co potřebuješ (mimochodem, je jich jen 28 a mě stačily k tomu, abych si ten seriál nestahova a zdaleka se mu vyhnul) …

zjentek

Je tam ale jeden, kterému „No Woody Allen movie“ nevadí, říká si Herbal, tak čti jeho a máš klid a jistotu ;D

zjentek

Oprava- Verbal

https://www.csfd­.cz/uzivatel/195357-verbal/

aliendrone

THX!! :)