Hyperaktivní Veverka

Seno pro králíky

Jen tak mě napadlo, když jsme měli s mojí kamarádkou, též chovatelkou králíků, malou debatu o tom, zda-li je seno ze zverimexu pro králíky lepší než čerstvá usušená tráva posekaná na našem pozemku. Chtěla bych vědět váš názor, ale já sama si myslím, že je lepší čerstvě posekaná a usušená tráva, protože je rozhodně jemnější a lépe voní. Co si myslíte vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě,že čerstvě usušené seno je mnohem kvalitnější.
Doplňuji:
Ta poznámka od Drapa,že není vhodné dávat čerstvě usušené seno je zcestná. To kdysi,někomu chcípla koza,ale lidé si mysleli,že to bylo zrovna ze sena.Bůh ví,na co tak koza chcípla,ale rozhodně ne ze sena!

Další odpovědi
venkovan

Proč si chcete kupovat něco, co si s láskou uděláte samy. Pokud nemáte dvorek přimo na nádvoří Spolany či v jiném silně průmyslovém místě, sušil bych si své.

elektrikář

Kde jsou ty doby kdy penzisti vysekali každý kousek trávy kolem cest a lesních palouků.