MasterKing

Sen o psovi s hlavou člověka

Dneska ráno se mi zdál sen a viděl jsem tam psa s halvou člověka nevíte co by to mohlo znamenat. Jen tak se ptám, chtěl bych vědět váš názor. :D

Odpovědi
Jose1f

Pes s hlavou člověka, který běžel ve snu kolem tebe, znamenal věrnost, kterou jsi nedokázal ocenit u svého nejbližšího člověka. Proto pes zmizel a ty nevíš, kdo tě měl v životě opravdu rád, a koho jsi zklamal. Příště, až se ti ve snu tento pes opět zjeví, pozorně sleduj jeho obličej. On ti naznačí, jak můžeš svoji chybu napravit. Budeš muset dlouho žít a konat dobré skutky. Protože to byl pes a ne had, bude ti odpuštěno a prožiješ ve stáří šťastný život.