bobrik

Sen >neuvěřitelné<. Děj se mi odehrál asi 14 dní před tím. Opravdu tak jak ve snu, se odehrálo ve skutečnosti

Tohle se mi stalo, ale jen jednou v životě. Jako kdyby mi to někdo vyprávěl, blbost, to není možné. Je to prostě neuvěřitelné.

Nejlepší odpověď
tom004

Já Ti věřím.Sice nevím co,ale mohu zapojit fantazii,co všechno by to mohlo být. 🙂

Další odpovědi
anonym

To jsi měl noční poluci ?

MacChill

ale no tak barbakane :D

No vidíš mě se zdálo to co se pak asi o 7 dní později opravdu odehrálo

anonym

no, to jsme se tu sešli, co? :)

mě se zas zdálo, že sem vrazil do dveří, naštěstí nebo spíše naneštěstí se to nestalo-ten den sem vrazil do futer :D

Meropa

Hm, ale zcela nechápu v čem ti můžeme poradit?
Zas takový div světa to tedy není, abys to musel tady psát, i když pro tebe to asi kdovíjaký div je.