Monyszek

Seminární práce

Dostali jsme za úkol sepsat seminární práci na praxi a z toho pak budeme vycházet při výrobě výrobku. Co by jste si představili pod pojmy v zadání jako „Zdroje“ a „Použité zdroje“? Jedno chápu, že budou například webovky, odkud jsem čerpala, ale to druhé?

Nejlepší odpověď
Mapel

Zdroj : jsou další prameny k rozšíření dané oblasti.
Použité zdroje : z nichž jsi citovala a použila je v seminární práci.

Další odpovědi
Michal Kole

je to literatůra ze které vycházíš

Název knihy, autor, nakladatelství, ISBN, počet stran, rok vydání

na jaké straně informace je

podobné je to u časopisu jen je tam navíc číslo a ročník

horší je to u webových stránek protože stačí změnit strukturu webu a přesná URL není dostupná nebo je text průběžné doplňován aktalizován tak se píše navíc datum a čas citace

venkovan

Že vám o prázdninách nedají pokoj.
No a když už o prázdninách škola zlobí, tak bych tam dopsal i zdroj inspirace pro psaní seminárky. Třeba sluníčko, měsíček, modré z nebe, zelená výčetpní, tuzemáček, vaječný věneček, medovník, moravské červené, …
Co studuješ, že ti kazí prázdniny?
Tedy – my jsme museli psát pracovní deník, protože prakticky část prázdnin padla na povinnou praxi.

anonym

Zdroj třeba nákres, použitý zdroj – pracovní prostředek, kterým jej vytvořím