Sem v 6tt. Plod se prestal vyvijet v 5tt. Spinim uz 3 tydny. Jak zabranit revizi ? aby to odeslo samo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to je docela vážná věc a vůbec bych to nepodceňovala- je třeba jít k lékaři – jde tu také o tvé zdraví především nebo myslíš že ne?

Další odpovědi
hanny 2

Jak víte,že se plod přestal vyvíjet?Pokud to zjistili na vyšetření,jak to že vás neposlali do nemocnice?To nechápu,k lékaři MUSÍTE!

žolik

Tohle je velice závažné ,vyhledala bych okamžite lékařskou pomoc i vy jste v nebezpečí.

Zdroj: žolík