Avatar uživatele
redy

sem to hledala ale nenašla

co se mi stane když mám měsíc propadlou technickou budu platit něco jako pokutu
Doplňuji:
já ted nemůžu jezdit tak sem zapoměla na technickou měla bejt v červnu proto mě zajímalo jestli na tý tachnický dostanu pokutu
moc díky sem klidnější

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: redy

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Elk, johana 56, suaeda před 3929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

zakážou ti jízdu- v lepším případě někde odstavit, v horším okamžitý odtah, to podle toho, na jak nebezpečném místě se nacházíš.
V případě nehody tě to zřejmě finančně zruinuje, to podle následků té nehody.
Doplňuji:
jinak blokově se to řeší za 5tisíc, stejně jako prasklej windshield, ale ve správním řízení je to až do 50tisíc a zákaz půl roku až rok, záleží na situaci, nic horšího tě nepotká neboj

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hakunamatata

poud te chytej policajti tak jo. jinak na STK ne – jezdila jsem rok s propadlou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Když chceš mít 100% jistotu, že za to nebude vůbec žádný postih, tak správně by se mělo tohle auto dopravit na STK na podvalníku. Pokud to TP projde, pak je vše OK a z technické už může auto po vlastní ose. Jinak, jak tady ostatní píšou: není žalobce – není soudce (tzn. pokud tě nezastaví cestou na TP policie, nic se neděje. STK to nezajímá.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

redy, za propadlou technickou Vám hrozí jen od policie sankce do 2,5 tisíce a bez bodu.

toto: " jinak blokově se to řeší za 5tisíc, stejně jako prasklej windshield, ale ve správním řízení je to až do 50tisíc a zákaz půl roku až rok, záleží na situaci, nic horšího tě nepotká nebo", je nesmysl do nebe volající!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cukrar

pane zjentek, v základní otázce jste se malinko zmýlil, v doplnění jste napsal nepravdu.
Tak to Bohu díky není!!

před 3927 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava