HZK

Sem tam problikne hlavní panel, z ničeho nic, v klidovém režimu. Odkud může pramenit tento problémm? (W10)

U plochy ani ikon jsem si probliknutí nevšiml. Je to problém grafiky nebo se může skýtat jinde?

  • stáhl jsem si, jen tak na zkoušku, remote desktop, program stažitelný z ofiko windows store. Jde spustit, ovšem jakmile kliknu na ikonu (+) a přidat desktop, program spadne. PC je po celkové přeinstalaci.

Odpovědi
Nick213

Mohl by to být problém špatně nainstalovaných aktualizací. Zkus se podívat do Windows Update a zkontrolovat, jestli tam nejsou nějaké nedodělané aktualizace.