gavrunka

Selfie do Sony. Poradíte, co mám udělat?

prosím mám sony c1905 kolupila jsem selfie tyč, zapnuté bluetooth a nefunguje…když chci fotit a zapnu spoušt na selfie, tak reaguje hlasitost a ne fotoaparát. smart connect- nevím jak nastavit poradí mi někdo ? Děkuji moc

Odpovědi
T-ess

Já teda se selfie tyčí zkušenosti nemám, ale smart connect používám. V přidat příslušenství zkuste vybrat tu selfie tyč. Pokud tam není, bude asi potřeba ji nějak spárovat přes bluetooth (u propojení tablet – mobil to tak funguje). v Přidat akci při spuštění bude asi potřeba nějak přiřadit vyfocení. Já tam mám jen spuštění aplikace fotoaparát, ale je možné, že tam taková možnost vyfocení přibude. Bohužel blíž asi poradit nemůžu :/.