Hofmik

Sekání mafia 2

Ahojte,

Mám v počítači tuto sestavu: procesor: amd athlon 7450 dual-core processor 2.41 GHz graf. karta: AMD Redeon HD 6670 RAM: 4gb toto by vám mělo stačit k určení. A koupil jsem si hru mafia 2 a ohromně se mi seká, myslím že pc je na to dobře stavěný. Prosím o radu jsem bezradnný.

Odpovědi
huxa

ty v počítači nemáš grafickou kartu AMD Redeon HD 6670, to je pouze GPU-grafický čip, který je v grafické kartě.
grafika není zrovna dobrá, ale měla by to zvládnout s dobrým chlazením na normal detaily.
Zato procesor :) ten je dle testů na cpu-world.com o 33% horší, než můj notebookový intel i3.
Doporučil bych ti grafiku v mafii co nejvíce osekat a hlavně nějaké renderování, které zatěžuje hodně cpu.

Reuef

snizit detaily rozliseni sundat z HD na mensi a hlavne vypnout antialiasing a anisotropni filtrovani…

Funna

mafia II byla „napsaná“ pro NVIDIA GeForce, popř. pro ATI…tvoje grafika co není grafika Redeon, ale Radeon .-) není žádný zázrak…takže při úplném zakázání všech efektů by to snad jet mělo…

pl4toon

Tuhle hru jsme doma kdysi odehráli na Intel Q9550 s grafikou GTX470 a stejně jsme to neměli naplno, grafika byla tak na 80%. S vaším PC to bude ještě horší, Mafia II je celkem náročná hra.

Bedy

No sestava by na Maffi mohla být lepší, ale můžeme zkusit vyčistit a zrychlit počítač, čímžpádem zlepšit i to hraní hry.
Pošlete mi prosím výpis z programu Hijackthis.

Hijackthis stáhenete z http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten mi prosím pošlete emailem jako přílohu na bedy zavináč outlook tečka com