XaveX

Sekají se mi hry na Win 8.

Mám notebook Intel Pentium B980 2,4 GHz, RAM 8 GB, HDD 750 GB, nVidia GeForce 635M – 2 GB…Když tu hraju hru, např. Call of Duty Modern Warfare 3…prvních 5 min. hra jede plynule, ale po těch pěti minutách se začne třeba na 3O sek. strašně moc lagovat (sekat), potom zase jede plynule…a je to tak pořád do kola, skoro u každé hry…Neví někdo co s tím ?

Předem děkuji za odpověď 🙂

Odpovědi
Majkl95

to bude chtít čistit disk apod. :) počkej na Bedy on ti určitě pomůže :))