Neguš

Kterou značku sekáčku na potraviny považujete za nejlepší z hlediska poměru cena/výkon, ale také spolehlivosti?

Původní neotázka
Sekáček na potraviny

Kterou značku tohoto zboží považujete za nejlepší z hlediska poměru cena/výkon,ale také z hlediska spolehlivosti­. Děkuji

Odpovědi
Drap

Solingen

anonym

Bosch.

Specifikace Bosch MMR 08 A1
http://mixery­.heureka.cz/bos­ch-mmr-08-a1/specifikace/#sec­tion

Univerzální sekáček potravin má bílou barvu a získáte k němu i nádobu s nerezovým nožem. Sekáček je k dispozici za příznivou cenu a při vaření vám ušetří spoustu práce. Kvalitní výrobky značky Bosch jsou známé precizností provedení a dlouhou životností. Díky tomu, že je miska vyrobena z průhledného plastu, můžete během sekání kontrolovat průběh procesu.

Pár recenzí

90%
Doporučuje produkt

Kvalitní sekáček za dobrou cenu, ověřená kvalita.

Nic.

Stejný sekáček Bosch jsme měli už předtím, často byl používán k naprosté spokojenosti. Teď jsme si pořídili nový, stejný.

100%
Doporučuje produkt

Lehce složitelný
Oplachování snadné
Na zeleninové saláty super
Ovládání bez nějakých složitostí
Pevná dobře omyvatelná miska
Nic nemontujete,jen posadíte a jede

Nic

Vybrala jsem si tento sekáček pro jeho snadnou obsluhu,chtěla jsem středně velkou misku na nasekanou zeleninu . A hlavně lehce omyvatelný a složitelný,aby se nemusel rozkládat a ležet někde uschovaný. Stále se používá. Mrkev na jemno,jablka na hrubo,ořechy na jemno…
Určitě doporučuji! Otáčky a výkon , je z mého hlediska výborný. Zda je široký,nebo dostatečný neumím posoudit.

Diskuze o značce:

Dělala jsem v elektru a vím, co se vracelo na reklamaci a co ne. Bosch rozhodně můžu doporučit…siemens je přesně, jak tu někdo říkal…o třídu lepší jak bosch, ale taky dražší náhradní díly.

co se týče Miele…od nich bych rozhodně koupila pračku – je na celý život a jsou na to fakt specialisti…už jen ten jejich buben…jednou jí taky koupíme…

v chlazení zas jednoznačně nejlepší Liebher, ale pokud chcete vše od jedný značky, bosche bych se fakt nebála

Máme většinu spotřebičů Bosch a jsme naprosto spokojení (pračka, vestavěná trouba, věstavěná myčka, mikrovlnka).
Určitě se jedná o kvalitní značku. Tchýni spotřebiče této značky drží bez servisu již víc jak 15 let (pračka, myčka, lednice).
Pak bych se ještě nebránila značce Siemens, která bych řekla, že je i dražší než Bosch, dále pak Miele – ta je pro nás ale opravdu finančně nedostupná a v poslední řadě Electrolux nebo AEG – s nimi máme též dobré zkušenosti.
Do jiných značek bychom nešli.

A je fajn mít všechny spotřebiče v bytě ve stejné značce – my máme většinu právě Bosch a něco Electrolux.

Lamalam

Mám ruční sekáček po babičce. Je na něm vyraženo Taube und Söhne, Dresden, 1908. Po celou dobu funguje. Poměr cena/výkon je skvělý.

dr.luha

Ten doporučovaný Bosch ani nemá funkci sekání – viz Parametry – Funkce.

Lamalam

minerz > je hezké, že jsi dělala v elektru a že je tchyně spokojená, ale stačilo to napsat jednou větou. Tady nesoutěžíme v délce příspěvků.

anonym

Ok. Jinak jsem jako chlap nedělala v elektru a to nejsou moje zkušenosti. Jsem jen vypíchnul něčí jiné. Nelíbí se ti to? Tak to nečti. :) Já se s tebou hádat nebudu, ale díky za názor.

cochee

Drap: Solingen není žádná obchodní ani registrovaná značka/známka.

Drap

Ale bývala.