jirka21kufr

Seká se úprava videa v Pinnacle Studio 10

Dobrý den. Mám notebook 2GB procesor a 4 GB RAM, grafickou kartu Nvidia 512 MB a když vložím do Pinnacle studio 10 videa v rozlišení 640×480, 30 snímků za sekundu, tak se to strašně seká, že se s videem nedá pracovat. A to nepracuji s HD videem. Minimální požadavky jsou 1,4 Ghz procesor a 1GB RAM. Tak nevím, proč se video seká.

Odpovědi
cochee

Podílet se na sekání může i ta grafika, neuvádíš, co je to zač (paměť GK je dnes téměř nepodstatná), ale spíš bych si tipl, že v notebooku běží spousta rezidentních procesů a ty mu ubírají tzv. zdroje. Taky není dáno, že 2,0 GHz procesor musí být něco extra, nějaký Celeron na 2 GHz se nemůže rovnat třeba core i7 na 2 GHz. Frekvence skoro všech dnes používaných procesorů se pohybuje od dejme tomu 1,7 do 2,4 GHz (některé i do 3 GHz), takže je třeba i říci, jaký procesor to je.