Krtkos1

Seká se mi PC

Dobrý den dnes jsem řešil problém ohledně toho že mi monitor píše no signal když zapnu pc zjistil jsem že to bylo ramkama tak jsem je očistil a dal zpátky. Pc mi začal fungovat ale začal se mi strašně sekat nevíte někdo co s tím…?

Odpovědi
Kazatel

Může to být „očištěním“ ramek.

elkon

Dej ho do servisu.

Roman71

Tohle je problém, kteý se řeší diagnostickýmí programy.
Těžko se dá takhle od stolu odhadnout, co se vám v počítači děje. Občas podobné problémy způsobují i nánosy prachu. A co si budeme namlouvat, počítač je slušný vysavač.. 😁