Džanička

Sehnala bych někde desku na člověče nezlob se?

Normálně uprostřed ohybatelnou z kartonu, ale čistou k vlastnímu tvoření.. Buď čistě bílou, nebo krémovou.. Poradíte?? Nějak se mi nedaří to najít.. Kuju
Doplňuji:
No pokud by to bylo pro mě, tak bych to tak určitě udělala, ale já to mám pro svého koncového zákazníka.. Proto hledám, hledám ale stále nic nenacházím.. Ale jinak tvůj tip je samozřejmě fajn a také mě napadl.. ;)

Odpovědi
anonym

A – neměla bys jednodušší si koupit (sehnat) dva kusy patřičně velkého kartonu, textilní páskou je slepit, poté potáhnout papírem (třeba tapetou)???
Už toto samo ti umožní „tvořit“…
😉
Doplňuji:
Pro „koncového zákazníka“ – tím spíš bys to měla vyrobit – proč za práci platit někomu jinému, když si ty peníze můžeš vydělat ty??
😉