dust8

Sehnal by člověk s mnoha super referencemi práci, pokud by si vytetoval na čelo hákový kříž a pentagram?

„Podle vzhledu můžete posuzovat květinu nebo motýla, nikoli však lidskou bytost.“
 — Rabíndranáth Thákur bengálský básník, prozaik, dramatik, hudební skladatel, malíř a filosof 1861 – 1941

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-vzhledu/

Nejlepší odpověď
led

Ano, vo väznici.
"§ 403

Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka

(1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

§ 404

Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka

Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403 odst. 1, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta."
Zdroj: http://zakony­.centrum.cz/tres­tni-zakonik/cast-2-hlava-13

Další odpovědi
elkon

Další vypatlaný dotaz.