lukas.zmizik

sef si koupil iphone 4 od cigana v bratislave na parkovisti. je sance, ze je to pravy iphone?

stal asi 200 euro a prestoze sice funguje a ma na sobe 32 gb, prijde mi jeho prislusenstvi – jako nabijecka a sluchatka – jen jako obycejne lacine hracky… je mozne, ze je tento iphone nejaka nahrazka ci kopie, nebo je opravdu pravy?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je to dost pravděpodobný. Určitě má někde nějaké seriové číslo, které můžete zavolat na infolinku nějakého autorizovaného servisu apple a tam si podle něho ověřit pravost

Další odpovědi
led

Asi je pravý (alebo čína?), ale podľa ceny je určite kradnutý.

Ponytail

Ano, to URČITĚ bude originální iPhone 😁

ten který je

Může to být iphone vyrobený v Indii.:-)

gnosis

muze to byt vsechno cinska nahrazka stejne tak jako to muze byt 100% originalni iphone. profik v obchode to pozna.

anonym

Já bych ho stejně nerozeznala-pravý,kopie-jen si myslím,že kupovat něco na parkovišti,nejen od cigaňa,je nerozum !Taky bych si nechala prověřit jeho pravost dle výr.č.Když bude ok,no tak supr,beru prachy a vyrážím za nákupy!

DDarent

Tuty Iphony sou z číny… jednou sem otom čet na internetu..... vypadá to stejně, ale zchvilku se to rozpadne!!!!! Navíc si ho koupit od ,,cigana v Bratislavě'' je vážně nerozumný, protože jestli je to opravdu kopie, mohla by mít v sobě zabudovaný monitorovací sytém kterým by šéfa klidně sledovat!!! Tuten případ se stal se zlodějem v americe- majtel ho sledoval přes kameru.....

RomanP

chudý šéf co si musí kupovat nahryzlé jabko od cikánů a ještě kradené