vagonik

Sedlo na kolo – jak řešit klouzání zadkem dopředu?

Na sedle na kole vždy po pár metrech jízdy „sklouznu“ zadkem do přední části.Chci sedět pěkně vzadu, kde je to pohodlné, ne takto, kde mi to otlačuje pohl. orgán.Sedlo dobré, poloh sedla jsem zkoušel spoustu-poloha „mírně nahoru“ je strašná.Neměl jste někdo podobný problém?

Právě jsem si koupil nové sedlo, které je opravdu dobré, a čekal jsem, že se to vyřeší, ale zatím je to skoro stejné. Sedlem jsem si ale na 90% jist, že to není.

Odpovědi
gecco

A nemáš záď sedla příliš širokou??
😉
Doplňuji:
Pak je možné, že máš sedlo příliš vzadu a nebo sedíš příliš vzpřímeně, případně máš příliš dlouhý rám kola…
😉
Zajeď si (i s kolem – tedy na kole) za někým, kdo se v tom vyzná…
😉

anonym

Jiné sedlo.
https://www.go­ogle.cz/search?q=po­hodln%C3%A9+se­d%C3%A1tka+na+ko­lo&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=I0hjVbu_C8H7U­NOXgdgN

ReHu

Vyzkoušel jsi i jiné sedlo?

Přikládám odkaz na to, jak vybrat.

https://www.go­ogle.cz/search?q=po­hodlné+sedátka+na+ko­lo&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=I0hjVbu_C8H7U­NOXgdgN#q=jak+v­ybrat+sedlo+na+ko­lo

vagonik

Právě jsem si koupil nové sedlo, které je opravdu dobré, a čekal jsem, že se to vyřeší, ale zatím je to skoro stejné. Sedlem jsem si ale na 90% jist, že to není.

anonym

Tak zkuste poštelovat představec popř.vyměňte za delší/kratší,nebo si kupte nový rám,nejlépe odpružený…