Georgo2010

Sedíte doma při jídle individuálně u televize nebo společně u jednoho stolu?

Doplňuji:
U nás je to přes vytížený pracovní týden individuální u TV, potažmo počítače, o víkendu pěkně pohromadě u stolu v kuchyni.

Odpovědi
hanulka11

my jíme společně a vy?

kropitko

individuálně, ale i spolu v posteli a koukáme se přitom na televizi,,,

roxy52

Všude jinde,jenom ne u stolu.

arygnoc

já měl kvůli tomu jednou strašný výstup s tchyní – bohužel na Vánoce, Štědrý den.
U nás st na Štědrý den skoro televize nezapínala, u nich se s ní i spí.

Dle mého, jídlo je obřad.
A televize (počítač) k němu nepatří.

Curiosity

Bydlím sama a u jídla musím VŽDY číst nebo surfovat po netu.. strašně si to takto užívám a více mi chutná!! 😁 ..a i když jsem u rodičů a všichni jíme u jednoho stolu.. čtu si.. já knihu.. a otec noviny.. zbytek sleduje televizi!! 😁 ..kultura stolování nadevše! 🙂 PS: a když nám to mamka zakáže, čteme si s otcem MAGI nebo jiné koření, které je zrovna na stole.. 😁

casey

Prekvapuje mi, ze tolik lidi ji u televize, pc a tak ruzne. U nas se ji v pripade, ze jime spolecne, zasadne v kuchyni u stolu. Prijdu-li pozde z prace a rodina uz je po jidle, tak si to vezmu klidne k televizi.

žolik

To byvalo pravidle každý den,časem upadalo když začali synové jeden po druhým odcházet,nakonec zůstalo jen svátky vánoční,naroze­niny,jinač samota také fajn,moc si to užívám.

Zdroj: žolík

dědapetr

Nejíme společně jen když se přijdem zároveň domů.

Deli

Když jím sama, tak vždycky s knížkou 🙂
Jakmile ale jím s manželem, povídáme si u toho, jím-li s dcerou/dcerami, stolujeme kulturně, trochu povídáme a té menší pomáhám. Nejradši mám ale víkendové stolování, kdy se sejdem u stolu všichni. Snažím se, aby tomu bylo tak i ve všední dny u večeří.