Drap

Sedí na vás květinový horoskop ?

http://letecka­posta.cz/546556218
Doplňuji:
jo…děvčata, tak to vidíte. Na vás to sedí.
Květinou se ani urazit nedá.........

Nejlepší odpověď
briketka10

moc hezké a moje kytička mi je ušitá na míru 🙂

Další odpovědi
Damiana

Díky, zajímavé. Docela mě to překvapilo. Nemůžu říci, že stoprocentně, ale najdu se tam.

veruska

Květinový horoskop vidím poprvé a docela sedí.Navíc je hezký.

pusinka50

Sedí a i na mé známé, pěkné:)

terry

Původně jsem si říkala, zase nějaká blbost, ale překvapivě to sedí :).
Díky.

dědapetr

Ne nesedí.

verunka483

NE! A jestli ano, tak jsem se zrovna dozvěděla ne moc pěkné věci 😁

Sůwa

Konečně se mi to podařilo otevřít a jsem docela zklamaná. Buď jsem se narodila v nesprávnou dobu, nebo mne ten autor neznal. Já a pomněnka? Nesedí to a nesedí, jenže je to stejně jedno. Fotečky jsou ale krásné, nejvíc se mi líbí ty fialové.