Bezradná

Sedí na vás horoskopy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, píšou třeba o práci a jsem v důchodu. Potkáš lásku a mám přítelkyni, Zaberu více financí a přitom je důchod stabilní, s výjimkou minimálních valorizací. Vydám se na cesty, z toho příjmu těžko, tak ke kontejneru. A rozesměje mne povýšení v práci.

Další odpovědi
marci1

V něčem ano, v něčem ne. Nejvíce se mi líbí, že tam mám často napsáno, že mám odpočívat. 🙂

anonym

Odpověď mám stejnou jako -česílko-.Povýšení v práci, nezdar, pohádání s kolegy…jsem nezaměstnaný.Zlepší se (zhorší se) finanční výdaje..nemám finance, opět, jsem nezaměstnaný.Potkám lásku,(ztratím lásku, apod)…jsem už 37 let šťastně ženatý, takže to asi nehrozí.
Pro mě jsou horoskopy na nic.

Packal

Docela. Ale ony jsou většinou tak všeobecné a… a takové,že by to asi sedlo na každého.

lota

Ty odborné spíš ano, ty další ani nečtu, to jsou dle mě výmysly.

Irisa

Podle toho, jaké. Četla jsem knihu (dost tlustou), od nějaké známé astroložky, celou jsem ji četla s otevřenou pusou a výrazem jak je tohle možné? – všechno totiž sedělo :D. Zato ty blbosti v časopisech a na Seznamu atp. to ani nečtu, nikdy mi to nic přesného neřekne :D

bolak

spousta lidí říká že lidi viděj to co chtěj vidět, tak já bych navrhoval takový pokus, jestli budete souhlasit, vyzkoušejme pravdivost/splni­telnost horoskopu

POKUS: každý si najde na internetu horoskopy z minulého týdne a přečte si úplně všechny bez toho aniž by se díval na to v jakém jsou horoskopy znamení, pak podle splnitelnosti přečteného textu za minulý týden vybere ten, který k němu podle něho seděl nejvíc a podívá se v jakém byl tento horoskop znamení

výsledek (shodu či neshodu s vlastním znamením) pak pište do diskuze u této otázky