JežíšKristus

Sedí Andrej Babiš celý den u počítače?

Foto – Facebook Andreje Babiše

Nejlepší odpověď
Pepa25

Facebookový profil Andreje Babiše spravuje marketingový tým pod vedením Marka Prchala (myslel jsem, že to je je všeobecně známá informace, přikládám odkaz s detaily)

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/ve­da-technologie/techno­logie/facebook-admin-ucty-babis-prchal_200129­0654_pj

Další odpovědi
Rokio

Podle mě ne. Z doslechu jsem slyšel, že je to velmi pracovitý člověk. Není pro něj neobvyklé pracovat i více než 12 hodin denně.

led

Podľa uvedených časov uplynulých od vloženia príspevkov, je vidno, že počítač sa používa nielen pre účely FB. Inak máte pravdu, okrem spánku a iných aktivít, počítač má zapnutý aj na pracovisku a dokonca na ňom pracuje.
Ale aktivitou na FB neprekoná ministra financií expremiéra SR (a de facto nevyhláseného súčasného premiéra) Igora Matoviča, ktorý na FB píše aj počas práce na ministerstve, národnej rade a priľahlých miestnostiach. (možno aj počas spánku, aby stihol všetky svoje FB profily)

zjentek

Bečva prej letos skrzá chemku nezamrzá!

JežíšKristus

A hala pro Sáblíkovou stále nikde.. sliby chyby?

Alesh

Mezitím zestárla, už tak dobře nejezdí, tak prej teď může jezdit na Bečvě. 😉