relux

Sedět u počítače mě nebaví, ale nevím jakou knížku si mám přečíst.

Poraďte prosím někdo knížku, ne moc složitou ani lehkou, něco jako Jáma a kyvadlo- Edgar Allan Poe. Žánr: horror (u kterého se sakra budu bát), něco hardcore, díky předem.
Doplňuji:
mosoj: A podle toho, jak reaguješ tak bys potřeboval chodit na jiné stránky ne? http://www.plboh­nice.cz/.. Předem: není zač.

Nejlepší odpověď
annas

Zajít do knihovny, projít různé stránky na netu, třeba i archív Odpovědí. Nabídek najdete dost.

Podívejte se na stránku Horror

http://www.ho­rror.cz/hororo­ve-knihy/

Další odpovědi
led

Vzhľadom na nedostatočnú informáciu o knižke (Jama a kyvadlo je vlastne len trochu dlhšia poviedka s pre dnešok detsky naivným hororom). Skutočný horor je príručka pre inkvizítorov Kladivo na čarodejnice (tiež je to relativne malá kniha), či Dejepis staroveku, stredoveku i novoveku, prípadne klasickí Križiaci a Pán Wolodyjowski od Sienkiewicza,… kde tie scény pri trocha predstavivosti sú naozaj od slaďáčika až po najtvrdší horor. Traja kamaráti, Na západní frontě klid, či Slnečná brána o Občianskej vojne v Španielsku 1936, Denník Anny Frankovej Norimberský denník, denná tlač a podobne.
PS.
mosoj má pravdu „Já to také nevím !“, podľa tých údajov v otázke z niekoľko miliónov kníh ťažko vyberať. Aj my všetci môžme len odhadovať, o čo konkrétne ide.

mosoj

Já to také nevím ! Podle toho co říkáš by jsi potřeboval aby ti ji někdo četl.

www

Projdi svoji knihovnu, záleží co máš doma.
Dělám ve také tak a vždy něco dávno zapomenutého najdu 😉
P.S: EAP je hodně dobrý autor i pro mne!