Stingo

Seděli jste někdy v kině v první řadě? Jaké to je?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, někdy je to jako na tenisu, otáčíš hlavu zprava doleva.

Další odpovědi
Kepler

Jako kluci jsme první řadu vyžadovali. Jednak to bylo o korunu levnější, jednak jsme si tam mohli natáhnout nohy a taky repráky bylo slyšet nejvíc. To, že podívaná nebyla nejlepší a nepostihli jsme, co se děje na druhém konci plátna, bylo vedlejší.

quentos

Ano. Nic výjimečného, pouze to má tu výhodu, že si před tebe nemůže sednout nikdo vyšší. A nevýhodu, že když je film nebo trailer příliš „nařvaný“, máš to na plný pecky z první ruky, jako když sedíš v první řadě na koncertě.

Arne1

Co znám, tak strašné. Obraz rozmazaný a moc velký. Osobně jsem vždycky preferoval střed hlediště.

marci1

Jednou a není to nic moc. To promítací pláto je moc velké. Raději sedím někde v polovině hlediště. 🙂

iceT

Nedávno na Mumii, ale to jen proto, že jinde bylo plno a na kraji jsem sedět nechtěla. Naštěstí byl film s dabingem, jinak bych si film asi moc neužila, protože bych před očima měla jen titulky a jinak nic.

Stingo

Já za celý život toto nevyzkoušela 🙂