Meffinka

SE Xperia X10 mini pro bluetooth…

Nevíte prosím jaký program musím mít pro instalaci bluetooth na xperii. Nebo jestli to jde i přes mobil (třeba v tom marketu). Děkuju

Nejlepší odpověď
Honzucha

Ten mobil má v sobě bluetooth. Stačí ho zapnout když chcete přenášet data. Většinou je to v kolonce Připojení

Další odpovědi
anonym

Než vyjde nová verze operačního systému pro x10mini, budete potřebovat program Bluetooth File Transfer z Android marketu

… do konce roku 2010 Sony však oficiálně vydá aktualizaci operačního systému telefonu x10mini, která umožní přenášet soubory přes bluetooth i bez této aplikace. Pokud se budete o tuto vylepšenou novou verzi systému zajímat, ptejte se na „android 2.1 nebo novější“ … až bude vás telefon na novou verzi aktualizován (budeli připojeny na internet dojde k tomu automaticky) budete moct aplikaci Bluetooth File Transfer odinstalovat jako nadbytečnou