kolomana

Sdílet, nebo nesdílet dobrovolně vlastní myšlenky a pochopení, které mi nejvíce v životě pomohly?

jedná část mi říká ano, druhá část spíš ne, pro různé důvody, jak se na to díváte Vy?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. nesdílet – nikdo by to nečet
  2. sdílet – pokud jsi schopen\schopna se z trablů vypsat, neváhej

😉
Pokud b) – nedoufej v reakce… A budou-li, nevěř jim..
😉

Další odpovědi
yuko

Založte si vlastní webovou stránku, kde budete přidávat vlastní myšlenky. Zajistěte si jejich návštěvnost. Sama uvidíte, jaký je o její obsah zájem. Máte-li zajímavé nápady, zkušenosti a umíte o nich napsat, co Vám brání? Takže nesdílet na FB, ale přes blog, webovou stránku, napsat knihu, natočit video…