LukasP

Sdílení tiskárny po IP (možnost tisku z jiné IP)

Dobrý den, řeším problematiku sdílení tiskárny na mé IP. Chci docílit, aby se kdokoli z kterékoli IP mohl na mou tiskárnu (pokud je online) připojit a tisknout. Samozřejmě ne doslova kdokoli, například ti, co bude v seznamu IP, nebo by to bylo zabezpečené heslem. Má někdo nějaký nápad? Nejde mi o domácí síť, s tím problém nemám, ale tam je to omezení IP. Díky moc za nápady :)

Odpovědi
Michal Kole

Asi to chce se podívat do síťové správy pro danou tiskárnu nebo možná nastavit firewall