bolak

Sdílená virtuální tabule

Viděl sem na internetu jednou takovou stránku, kde ste měli plátno a na to ste malovali spolu s jinýma lidma, který byli připojený do stejný „malovací místnosti“. Existuje něco podobného i na matematické úrovni?

Že by na stránce byla virtuální tabule a měli byste možnost psát na ní vzorce a počítat. Něco jako doučování matematiky po internetu. Ta místnost by byla jen pro dva (nebo pro kolik lidí si ji vyhradíte) a byl by tam i chat, aby mezi sebou doučovaný s doučovatelem mohli komunikovat.

Dá se najít takový web ve vodách internetu?

Nejlepší odpověď
kapka

Do adresního řádku napsat rovnou http://flockdraw­.com/ a za závorku cokoli tě napadne, třeba bolak, to je jedno, rovnou se tím vytvoří samostatná místnost. Pak se musí ještě zadat nick a vstoupit, je to bez registrace.