Weroniq

sděluje zoo nějak veřejnosti, že některé zvíře uhynulo?

je to takové morbidní.. zoo se chlubí novými přírůstky, ale co když si nějaké zvíře oblíbíme a po roce ho v expozici nenajdeme, tak jak zjistit, co se s ním stalo, jestli je jen někde přesunuto nebo bohužel zemřelo

Nejlepší odpověď
fcoop

Zřejmě jen těm,co zvíře adoptovali.Pa­tronát.
Jinak – není důvod.

Další odpovědi
Drap

Ne, a proč by to mělo dělat ?

atriplex

Pokud se jedná o mediálně známé zvíře (gorila) nebo o zvíře velmi vzácné (varan komodský), zoo informuje veřejnost prostřednictvím tiskové zprávy. Pokud se jedná o zvíře „obyčejné“, tak se to nikde neuvádí, ale pokud byste napsala či zavolala do zoo, tak jsou povinni vám to sdělit (zákon o právu k přístupu k informacím). Zoo nemá žádný důvod tajit úmrtí zvířete.

kosaaaak

No hele, co já jsem si všimnul, tak vždycky když du do zoo, tak polovina klecí a výběhů je prázdnejch. Nikomu jinýmu to tam ale divný nepřijde. Je tam klec, na ceduli je napsáno Panda Velká a panda velká nikde. Když se zeptáš toho zootechnika, kde sou všechny ty zvířata, tak se podrbe za krkem, hlasitě polkne a řekne že „zrovna asi spěj“. Takže asi tak.

terry

Neznám důvod.
Pokud je přírůstek, je důvod k radosti, ale proč přilévat olej do ohně, když těch špatných zpráv je až přespříliš.

Lindra

Pokud se jedná o vzácné nebo velmi oblíbené zvíře,či zvíře z televize ,v televizních novinách by to určitě oznámili .Třeba teť přemísťují gorilu za gorilákem ,mimo česko mám pocit ,ale nejsem si jistá.

samicek333

myslím, že když jim umře zvíře, tak ser nemají čím chlubit, tak to prostě nechají být, protože předpokládají, že to stejně moc návštěvníků zajímat nebude… Ale je možné že to píšou na stránky té zoologické zahrady