Mr.O

Jak změnit IP adresu?

Zdravím potřebuju si změnit IP adresu kvuli historii na SAMP serveru neni hezká chtěl bych začít hrat znovu poradíte mi jak na to ? :) co mám použít

Odpovědi
anonym

Ve hrách je velmi těžké měnit IP adresu. Většinou se nastavuje proxy na routeru, nebo si zakoupit VPN program který vám udělá tunelové spojení mezi proxy a vaším PC ( http://www.hi­demyass.com/vpn/ ), většinou tyto proxy servery mají velkou odezvu a proto se jen využívají na prohlížení webu.

Ale přeci jen, dobře ti tak.!