mrblackwell

SD kartu omylem vložena do micro SIM slotu. Jak ji vydolovat a nepoškodit tablet?

Vložil jsem omylem SD kartu do micro SIM slotu.Tablet je jinač funkční a nejeví žádné známky poškození.Bohužel nejde vyndat stlačením,aby se sama vysunula.Máte někdo s tímto zkušenost jak ji vydolovat a nepoškodit tablet ?

Děkuji za odpověd´

Odpovědi
Rapix

Hoď to raději do nějakého specializovaného obchodu s elektronikou. I kdyby po tobě za to chtěli nějakou korunu (i když si myslím že nebudou) pořád tě to vyjde líp než si kupovat nový tablet.